INGINER AUDIT SI EFICIENTA ENERGETICA - Iasi

Quartz Matrix

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ocupantul acestui post va avea ca principale responsabilitati culegerea cerintelor specifice pe teren, centralizarea datelor si realizarea documentatiei conform regulamentului ANRE. Activitatea presupune un nivel de atentie ridicat, lucru sub presiunea termenelor stranse precum si nivel ridicat de calitate.
Responsabilitati:
- preluare date tehnice
- prelucreaza datele pentru bilant si audit
- intocmeste audituri tehnice energetice clientilor companiei
- propune solutii tehnice de management energetic/automatizari
- participa la proiectarea si implementarea solutiilor
- se deplaseaza la sediul clientilor pentru evaluarea, planificarea si implementarea solutiilor tehnice
- asigura audituri periodice la client pentru determinarea satisfactiei acestora si propune imbunatatirea continua a solutiilor existente
- asigura suportul solutiilor implementate

CERINTE

Candidatul ideal este deschis la un proces de invatare continua, atitudine proactiva si buna comunicare fata de client cu o buna organizare a activitatii.

BENEFICII OFERITE

In schimb iti putem oferi:
- atmosfera de lucru placuta, conditii de munca si resurse de nivel inalt;
- salariu pe masura experientei si a performantei, bonuri de masa;
- masina de serviciu pentru deplasari, laptop, telefon mobil;
- traininguri, team building-uri;
- lucrul intr-o echipa tanara si dinamica;
- dezvoltare profesionala si reale oportunitati de evolutie in cariera.

De 23 de ani Quartz Matrix dezvolta si furnizeaza o gama larga de servicii si solutii de inginerie ce inglobeaza tehnologie informatica, comunicatii, culegere si procesare de date si aplicatii software personalizate pe nevoile clientilor.
Investim in oameni. Instruirea si certificarea personalului este unul dintre factorii de succes ai companiei si creeaza premisele unei dezvoltari solide si de durata.