Inginer Aprovizionare

Grupul de Firme Conex

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raspunde de aprovizionarea cu materii prime si materiale necesare;

- Întocmeşte şi înregistrează comenzile de aprovizionare;

- Urmăreşte finalizarea comenzilor;

- Analizează documentele de însoţire a mărfii;

- Verifică produsele ce trebuie recepţionate în conformitate cu cerinţele specificate în comenzile de aprovizionare;

- Găseşte noi furnizori pentru renegocieri;

CERINTE

- Experienta in domeniu de min. 2 ani;

- Studii superioare in domeniul tehnic;

- Cunostinte bune de operare PC;

- Abilitati de comunicare si negociere;

- Permis auto categ. B

BENEFICII OFERITE

- Oportunitati de dezvoltare profesionala.

- Pachet salarial motivant corelat cu performanta.

Grupul de Firme CONEX Iaşi este unul dintre cele mai dinamice grupuri industriale private cu capital integral românesc. Un aspect deosebit de important pentru Grupul de Firme CONEX îl reprezintă importanţa socială a acestuia. Într-o zonă cu un real potential de dezvoltare economica, CONEX asigură locuri de muncă pentru aprox. 3000 de oameni.