Iasi Senior Programator PHP

Softure

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poti sa programezi lucruri pe care altii nu le-au mai vazut? Viteza ta de lucru i-a facut pe cei din jurul tau sa pronunte 'wow'?
Softure cauta persoane cu experienta in dezvoltarea de aplicatii web-based in PHP utilizand diferite baze de date.
Printre responsabilitatile acestei pozitii se numara selectia solutiilor tehnice de implementare, scrierea codului PHP si SQL al aplicatiei, respectarea termenelor limita etc.

CERINTE

obligatorii:
- minim 2 ani experienta in PHP
- cunoasterea foarte buna a SQL
- cel putin 2-3 proiecte programate pe clase in PHP
- experienta in Oracle, mySQL, PostgreSQL, XML
- HTML, Javascript
- atentia excesiva la detalii

reprezinta un avantaj:
- experienta AJAX
- experienta cu Web Services
- nivel avansat de comunicare interpersonala
- experienta anterioara in proiecte de amploare
- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat

BENEFICII OFERITE

Oferta noastra e superioara!

Softure ofera conditii pe masura capacitatii fiecarui angajat. Limita superioara este data doar de performanta personala masurata periodic dupa:
- calitatea muncii efectuate
- viteza de realizare a taskurilor
- nivelul de comunicare in cadrul companiei

Salariul de inceput este negociat in functie de experienta candidatului.

Dupa un an de zile, in functie de performanta salariul este negociat direct.

Softure ofera un program de cursuri, examene si alte beneficii profesionale pentru angajatii care raman in firma mai mult de perioada de proba de 3 luni. In limita a unui salariu net, angajatul poate beneficia anual de traininguri sau alte activitati de crestere a competentei profesionale, functie si de alegerile personale.

DESCRIEREA FIRMEI

Cauti o motivatie mai mare?
(daca nu ne crezi poti citi acest anunt de jos in sus)

Softure este compania care ofera pentru cei mai buni o motivatie pe masura.

Proiectele noastre sunt inovatoare, se bazeaza pe Internet si iti lasa loc sa aplici imaginatia ta de la design pana la implementare. Cautam acele persoane, exceptional de inteligente si mature care pot sa se integreze intr-un colectiv bine organizat si care sa ne ajute sa continuam rezultatele noastre foarte bune de pana acum.

Softure produce aplicatii software pe care diferiti operatori (telecom, ISP etc) le folosesc in a oferi servicii publicului larg. Pe baza tehnologiei dezvoltate de Softure ruleaza aplicatii ca: myDomain.myx.net, myX Desktop si majoritatea retelelor de publicitate online din Romania.