Human Resources

Elcadia Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studii universitare finalizate ;
Experienta de minim un an ( responsabilitatile manageriale reprezinta un avantaj ) ;
Cunoasterea legislatiei specifice ;
Abilitati de comunicare ;
Cunoasterea tehnicilor de recrutare - selectie ;
Capacitate de organizare si abilitati decizionale ;

CERINTE

- planifica resursele umane din organizatie si pregateste planul de recrutare / selectie;
- participa la procesul de recrutare si selectie a personalului;
- organizeaza, coordoneaza si verifica activitatea de evidenta de personal si salarizare;
- propune si asigura strategii pentru a atrage, retine si motiva angajatii din companie astfel incit sa fie echitabile intern si competitive extern;
- elaboreaza proceduri de evaluare a personalului si supervizeaza acest proces;
- planifica si implementeaza programe de motivare si dezvoltare a angajatilor;
- planifica si organizeaza programele de instruire;
- asigura asistenta in problemele legate de relatiile dintre angajati, cu accent deosebit pe comunicare, maximizarea implicarii angajatilor si minimizarea conflictelor;

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant (in functie de cunostinte si experienta) ;
- Sediul firmei este in Copou , langa universitatea A.I.Cuza ;

DESCRIEREA FIRMEI

Elcadia ( www.elcadia.com ) - companie de webdesign .