GESTIONAR in Constructii

S.C GEPROCON S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa
2. Opereaza in stoc miscarile de marfa
3. Pastreaza documentele justificative legate de stocuri
4. Efectueaza lunar inventarul stocului de marfa
5. Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei
6. Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic

CERINTE

Cunsotinte despre materiale de constructii;
Cunostinte despre stocuri si gestiuni;
Operare calculator;
Permis de conducere -cat B- OBLIGATORIU

BENEFICII OFERITE

Salariu negociat, corelat cu performanta

DESCRIEREA FIRMEI

Descrierea firmei:
S.C. GEPROCON S.A Iasi a fost infiintata prin Hotararea de Guvern nr. 394 din 15 iunie 1994, prin divizarea partiala a Regie autonome a apelor - Apele Romane.
Scopul societatii noastre este efectuarea de prestari servicii si lucrari in domeniile : constructii civile si industriale , constructii -montaj pentru alimentari cu apa, canalizari si statii de epurare, constructii hidrotehnice, studii si lucrari geologice, hidrogeologice si geotehnice.