Gestionar depozit

A&C VENTO

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Colectarea si verificarea corespunzatoare a produselor conform procedurilor in vigoare;
• Ambalarea corespunzatoare a comenzilor in vederea minimizarii deteriorarii produselor pe timpul transportului;
• Verificarea periodica calitativa si cantitativa a stocurilor conform procedurilor in vigoare si indicatiilor managerului direct;
• Mentinerea periodica a stocului de produse din locatiile/zonele alocate fiecarui gestionar;
• Incarcarea/ descarcarea masinilor si participarea la efectuarea receptiilor de marfa;
• Depozitarea si aranjarea produselor pe rafturi conform procedurilor si a modului de lucru intern.

- Mentinerea legaturii cu clientii.

CERINTE

Studii medii/superioare;
- Experienta anterioara in pozitii similare;
- Cunostinte de operare PC;
- Persoana stabila, serioasa, organizata si atenta la detalii.

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa.

Firma are ca obiect de activitate distributia de accesorii ,piese de schimb , scule ,consumabile si echipamente de ventilatie, climatizare si refrigerare