GESTIONAR

Aline Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea unui volum de marfa considerabil;
- receptia si livrarea acesteia;
- generarea documentelor contabile valabile pentru insotirea marfii;
- supravegheaza si participa la aranjarea produselor in rafturi
- mentinerea curateniei in depozit si in gestiune
- efectuarea lunara a inventarului

CERINTE

- Persoana organizata, ambitioasa;
- Rezistenta la stres;
- Cunostinte Excel, Word.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera bonusuri periodice.
- Tichete de masa
- Salariu motivant
- Posibilitate de avansare

Aline este o companie romaneasca cu capital privat care are ca si obiect de activitate distributia de componente IT si alte componente conexe. Compania are o experienta de peste 10 ani avand sediul in Bucuresti si 10 filiale in tara.
Ne-am creat un renume in piata prin promovarea tehnologiilor partenerilor nostri si prin crearea solutiilor inovatoare ce cuprind atat produsele cat si serviciile, oferind facilitati de creditare si promovand o paleta larga de produse si servicii.