Gestionar

SC CASTELLUCI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raspunde de valoarea si nivelul stocului din depozite si de integritatea produselor aflate in stoc;
Detine si actualizeaza in fiecare zi fisele de magazie pentru marfuri si ambalaje, organizate pe categorii si furnizori;
Face receptia marfurilor, prin numarare, cantarire si inspectie vizuala, in prezenta delegatului furnizorului (de regula soferul);
Intocmeste procesul-verbal de neconformitate, la receptia marfurilor, ori de cate ori constata diferente calitative si/sau cantitative, raportat la datele continute in documentele ce insotesc transportul acestora;
Pastreaza o evidenta stricta a tuturor proceselor-verbale de neconformitate si a modului de solutionare a acestora;

CERINTE

- experienta relevanta, de preferat in domeniul materialelor de constructii
- initiativa, orientare spre rezultate
- capacitate de rezolvare a problemelor
- spirit organizatoric
- cunostinte solide de limba engleza si operare PC
- studiile superioare pot constitui un avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- mediu de lucru intr-o echipa de profesionisti
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie de renume

Castelluci a luat fiinta in anul 1996 avand ca obiect de activitatea comertul cu materiale de constructii.
Piata tinta a companiei Castelluci este Regiunea de Nord-Est. Domeniul de activitate este deosebit de dinamic, acest lucru influentand politica de dezvoltare a companiei, atat pe termen mediu cat si lung.
In cei aproape 11 ani de activitate, compania Castelluci s-a dezvoltat ajungand astazi sa fie un reper in domeniul distributiei materialelor de constructii, in Regiunea de Nord Est.
Misiunea companiei Castelluci este orientata spre satisfacerea standardelor si performantelor pietii prin crearea unui mediu profesionist de derulare a activitatilor specifice.
Principiile care guverneaza activitatea companiei Castelluci sunt:
- Profesionalismul - este principiul de baza al Castelluci, compania fiind orientata spre satisfacerea cu profesionalism a nevoilor clientilor, activitatea firmei fiind in concordanta cu standardele si rigorile comerciale de cel mai inalt nivel.
- Servicii de calitate - activitatea companiei consta in oferirea unor pachete de produse si servicii care au la baza calitatea.
- Eficienta si promptitudinea serviciilor oferite
- Responsabilitatea fata de clienti si mediul de afaceri.
Pentru respectarea acestor principii, Castelluci investeste permanent in oameni, infrastructura, imagine, dovada a acestui lucru fiind imaginea pe care si-a creat-o de-a lungul activitatii.