External Relationship Executive (ER Executive)

EXPAND HEALTH ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea si dezvoltarea retelei de leaderi de opinie in domeniul Baby Care
Intretinerea si dezvoltarea relatiilor cu maternitatile
Stabilirea, intretinerea si actualizarea informatiilor necesare din spitale si alte institutii medicale
Controlul si coordonarea programului de sampling
Realizarea de statistici&rapoarte referitoare la rezultatele proiectului
Implicarea in anumite proiecte din domeniul medical care inglobeaza firme multinationale cu servicii si produse oferite familiei (mamei, copilului), cadrelor medicale

CERINTE

Absolvent studii universitare (medicina, farmacie, psihologie, sociologie, PR)
Minim 1 an experienta (domeniul medical sau domenii apropiate mediului medical)
Limba engleza (scris, citit, vorbit), nivel mediu/avansat
Permis auto categ.B, fara accidente
Disponibilitate pentru deplasari in zona alocata
Excelente abilitati de comunicare, negociere, putere de convingere
Atitudine proactiva, impunatoare, matura
Persoana respectabila, empatica, orientata catre obtinerea de rezultate si performante

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie internationala
Pachet salarial atractiv
Mediu de lucru profesionist
Programe de pregatire profesionala (diverse training-uri in tara si in strainatate)
Instrumentele de lucru necesare (automobil, telefon mobil)

Expand Health Romania, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza pentru o companie internationala de direct marketing.