Expert Achizitii Publice

SC LACONSEIL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru proiectele la care SC LA CONSEIL SRL asigura managementul proiectelor
expertul de achizitii publice are urmatoarele atributii :
Răspunde de organizarea şi derularea activităţii de achiziţii publice .
Elaborează documentaţia de atribuire, lansează procedurile, organizează primirea ofertelor şi propune specialisti in comisia de evaluare .
Raspunde la clarificari si eventual contestatii.

CERINTE

Studii superioare juridice sau economice
3- 5 ani experienta profesionala generala
Participare ca expert / consultant achizitii publice in minim un proiect cu finantare europeana
Diploma expert achizitii publice
Diploma cursuri SEAP autoritati contractante constituie un avantaj
Disponibilitatea de deplasari in tara
Cunoasterea limbii engleze

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte motivant
Transport decontat

Suntem o companie de consultanta in managementul proiectelor cu fonduri europene.