EXPEDITOR INTERNATIONAL RELATIA ITALIA

TRANSGOR LOGISTIK

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactare clienti externi, negociere contracte de transport, urmarirea desfasurarii contractului de transport international, intocmirea de rapoarte de activitate.
- Dinamic, flexibil, atent la detalii, memorie foarte buna, foarte bune abilitati de comunicare, rezistent la stres.
- Obligatoriu vorbitor fluent a limbii Italiana si Engleza.
- Orice limba straina cunoscuta in afara celor obligatorii constituie avantaj.

CERINTE

- Il/la candito/a si occuper¿ delle attivit¿ di spedizione e dei rapporti con l'estero.
- E¿ richiesta minima esperienza d'ufficio, buona conoscenza della lingua italiana e del pacchetto office, disponibilit¿ a lavoro full time.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant, bonusuri si comisioane in functie de rezultate

TRANSGOR LOGISTIK - transport si expeditii rutiere internationale de marfa in Romania si in toata Europa.
Transportam marfuri generale, ADR-periculoase, confectii, frigorifice, agabaritice, in regim de exclusivitate sau grupaj.