Executori bancari cu experienta - IASI - urgent!

Banca Comerciala Patria SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile postului:

- intocmire dosare de executare
- urmarire si incasare creante
- instrumentarea de dosare de executare, in vederea recuperarii creantelor bancii de la debitori

CERINTE

- min. 2 ani experienta in recuperare creante
- studii superioare juridice
- carnet de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv (include salariu fix & comision)
- posibilitatea de dezvoltare a carierei ca parte a unei echipe entuziaste de profesionisti

Aplicatiile vor fi tratate cu deplina confidentialitate. Vom contacta pentru interviu doar candidatii selectati.

Va rugam sa aplicati la acest anunt direct pe site-ul myjob sau trimitand CV-ul la adresa: mihaela_chiriac@patriacredit.ro. Va multumim!

Banca Comerciala Patria fosta Capa Finance IFN - cea mai mare institutie nebancara de microfinantare din Romania, avand o experienta de peste 13 ani de acordare a creditelor pe piata locala.