Esti la inceput de cariera si cauti un job in domeniul limbilor straine?

Accenture

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce presupune jobul?
• Procesarea de facturi urmand procedurile specifice
• Solutionarea cazurilor speciale cu furnizorii
• Intocmirea de rapoarte necesare operatiunilor de zi cu zi
• Respectarea procedurilor de lucru
• Incadrarea in deadline-urile stabilite
• Atingerea obiectivelor de calitate conform politicilor interne
• Oferirea de suport pentru colegii noi
• Implicarea in implementarea de noi procese si proiecte ce ajuta la eficientizarea modului de lucru
• Utilizarea sistemelor informatice specifice proiectului pentru efectuarea activitatilor planificate
• Relationarea eficace cu clientii si furnizorii

CERINTE

Esti la inceput de cariera? Vorbesti, pe langa limba engleza, o alta limba straina?
Poti incepe sa lucrezi intr-un mediu competitiv in care se ofera training si esti pregatit pentru a face fata provocarilor din proiectele Accenture, dar si viitoarelor provocari din cariera!
Alatura-te echipei noastre din Iasi si fii parte dintr-o echipa de profesionisti!

Care este profilul ideal pe care il cautam?
• Studii universitare finalizate sau in curs
• Limba engleza – la nivel avansat
• Cunostinte la nivel avansat de limba: Franceza sau Italiana sau Spaniola sau Germana sau Olandeza
• Dorinta de a lucra in echipa si de a face parte dintr-o companie multinationala
• Interes pentru a invata procese de contabilitate primara/help desk
• O persoana organizata, optimista si ambitioasa.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim?
• Un pachet de beneficii competitiv
• Acces la programele de dezvoltare
• Un mediu de lucru profesionist, un spatiu generos, nou si atractiv
• Un plan de training personalizat si dedicat fiecarui angajat

Bring your talent and passion to Accenture – sharpen your skills, build an extraordinary career and play a key role in creating solutions that transform organizations and communities around the world.
We are a leading global professional services company, providing a broad range of services and solutions in strategy, consulting, digital, technology and operations.
We work at the intersection of business and technology to help clients improve their performance and create sustainable value. With more than 358,000 people serving clients in more than 120 countries, we drive innovation to improve the way the world works and lives.
We focus equally on employees’ development by creating a culture of excellence and offering extensive training programs that support professional growth.
To find more about Accenture and how you can use and improve your skills visit our careers website http://accenture.ro/cariere and like our Facebook pages https://www.facebook.com/accentureinromania and https://www.facebook.com/Accenture.Industrial.Software.Solutions.Romania.