Esti in cautarea unui loc de munca si nu stii italiana?Cursurile incep in curand...

SC XL WORLD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei o schimbare in cariera ta? Un job mai bun? Un mediu de lucru tanar in care sa te afirmi? Atunci citesti anuntul potrivit. Suntem o companie multinationala si te vrem alaturi de noi!

Ce va trebui sa faci
Promotii sau vanzari de produse sau servicii prin intermediul telefonului
•Sa stabiliti intalniri de afaceri cu clientii din Italia
•Operarea cu baze de date
•Asistenta clienti pentru companii multinationale

CERINTE

Nu stii italiana si esti in cautarea unui loc de munca?

Urmeaza cursurile de limba italiana organizate de XL WORLD si vei lucra impreuna cu noi!

Te poti inscrie la: recrutare@xlworld.eu

Pentru mai multe informatii, suna la 0749 062 000, pentru Iasi ;
Pentru Oradea suna la 0751 219 904;

Cerinte:

•O buna cunoastere a limbii italiene. Pentru cei care nu cunosc limba italiana si doresc sa lucreze cu noi, organizam cursuri de invatare a limbii
•Cunostinte operare PC
•Abilitati de comunicare si persuasiune
•Persoana autonoma, dinamica, cu spirit de initiativa
•Spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

•Pachet de beneficii motivant (salariu atractiv, bonuri de masa, transport gratuit, etc)
•Bonus-uri si premii specifice campaniei
•Program de lucru flexibil: full time sau part time
•Posibilitatea de dezvoltare a carierei prin acces la oportunitati interne, training-uri periodice, feedback si coaching din partea responsabililor directi
•Mediu de lucru specific unei companii multinationale
•Conditii de munca excelente si o echipa unita

XL WORLD realizeaza in Romania activitati de call center in diverse limbi europene (italiana, engleza, franceza, spaniola, germana, romana), folosind un personal specializat, care dispune de cele mai avansate resurse tehologice: internet prin fibra optica, sistem de telefonie voice-over-ip, sisteme de video-conferinta etc.

Campania are o experienta de peste 6 ani pe piata internationala (in special Italia, UK, Germania, Franta) si nationala, oferind servicii clientilor din domenii diverse: financiar-bancar, telecomunicatii, IT, bunuri de consum, resellers, etc.

In prezent, XL WORLD ROMANIA are peste 900 de agenti si o prezenta nationala in 3 sedii: Iasi (sediul principal), Oradea si Bacau.

Pentru detalii accesati www.xlworld.eu