ELECTRICIAN AUTOMATIST

romautomatic

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- Uzinarea tablourilor electrice si de automatizare conform specificatiilor primite
- Participa la testarea echipamentelor inainte de montaj
- Participa la lucrarile de C+M in santier (pozare cabluri, montare tablouri, conexiuni senzori, capete terminale etc...)
- Asigura interventii de service sau de revizii periodice programate
- Respecta cu strictete procedurile de lucru si isi aduce contributia la perfectionarea continua a acestora
- Raspunde prompt si eficient solicitarilor clientilor

CERINTE

BENEFICII OFERITE

salariu sigur si motivant plus bonusuri in functie de realizari

- colectiv cu larga experienta in automatizari de inalta complexitate
- compania elaboreaza si breveteaza propriul sistem integrat de automatizare si control de la distanta a proceselor tehnologice
- dotari de inalta calitate cu aparatura, scule, echipamente
- se asigura invatarea si testarea in conditii de laborator a echipamentelor utilizate
- oportunitati de exceptie de dezvoltare profesionala multidisciplinara