Economist salarizare

FISCONTEXPERT CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Integrarea in echipa noastra presupune munca in echipa, profesionalism si promptitudine in relatiile cu clientii, dedicare, aderarea la valorile noastre, executarea lucrarilor la termen, corect si cu responsabilitate.

CERINTE

1. Experienta in salarizare, de minim 3 ani;
2. Studii superioare - economice;
3. Calitatea de expert contabil, auditor financiar sau consultant fiscal/ master sau cursuri de specializare/perfectionare in domeniul resurselor umane;
4. Solide cunostinte profesionale actualizate la legislatia in vigoare ( Codul Muncii, Codul Fiscal, dar nu numai);
5. Cunostinte PC excelente: Word, Excel, navigare internet, programe specifice salarizarii si gestionarii resurselor umane;
6. Bune cunostinte de limba engleza si/sau italiana, scris si vorbit;
7. Dorinta permanenta de asimilare a noutatilor si de perfectionare in domeniu;
8. Capacitatea de a munci in echipa si de a se integra intr-un mediu de lucru dinamic;
9. Permanenta preocupare de a oferi calitate prin munca depusa.
10. Disponibilitate pentru studiu si formare continua.

BENEFICII OFERITE

Promovare financiara si profesionala corelata cu performanta personala, instruire permanenta, cursuri de specializare suportate de firma, mediu de lucru placut.

Societatea noastra este specializata in servicii contabile, expertize contabile, audit, consultanta afaceri, salarizare si gestionare personal.
Suntem in continua dezvoltare si dorim sa atragem in echipa noi consultanti contabili, consultanti fiscali si specialisti in salarizare si HR.