Economist Lb Engleza

JOB CONSULTING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana desemnata in vederea intretinerii relatiei intre firma angajatoare si partenerii din Germania.
Evidenta Contractelor de Comenzi a pieselor (statii betoane, pompe betoane etc)
Intocmirea evidentelor contabile, Intocmire facturi, niruri (contabilitate primara)
Urmarirea platilor catre Furnizori
Intretinerea relatiei cu partenerii din Germania (E-mail si telefonic)
Intretinerea relatiei cu furnizori si clienti

Natura postului:
Activitate de birou in proportie de: 90 %
Activitate de teren in proportie de: 10 %
Programul de lucru: L - V 08.00 - 16.00

CERINTE

Domiciliul: - Iasi
Experienta: - in contabilitate ( de preferinta )
Studii: - Superioare Tehnice sau Economice
Limbi straine: Germana - Nivel - avansat
Engleza - Nivel - comunicare
Permis de conducere: Categ. B – Prezinta avantaj
Utilizare MS Office ( Word, Excel ), Outlook si de preferinta Win Mentor.

BENEFICII OFERITE

Remuneratia: - 500 euro Net
Se acorda de la inceput: - Se negociaza
Eventuale bonusuri: - Diurna in cazul deplasarilor
Telefon Mobil

SELECTIE SI PLASARE DE PERSONAL, Administrare de Personal, Gloomer H.R. - Soft de resurse umane.