ECONOMIST - Contabilitate Primara

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verifica corectidunea facturilor de la furnizori si le introduce in programul de contabilitate.
- Completeaza zilnic registrul de casa: elibereaza numerar, inregistreaza chitantele.
Intocmeste deconturile personalului plecat in deplasare: elibereaza ordinele de deplasare, verifica corectitudinea dovezilor de plata.
- Tine evidenta stocurilor de papetarie: intocmeste necesarul de papetarie, completeaza NIR-urile aferente, elibereaza necesarul pe baza de referate.
- Intocmeste diferite situatii financiar-contabile solicitate de coordonatorul departamentului.

CERINTE

- Studii superioare in domeniul economic: de preferat in contabilitate
- Cunostinte operare PC: Word, Excel
- Cunostinte operare WinMentor sunt de preferat

- Experienta anterioara intr-un job similar prezinta avantaj.
- Se doreste o persoana tanara, cu capacitate mare de asimilare a cunostintelor.

BENEFICII OFERITE

- Salariu conform experientei si responsabilitatilor jobului.