ECONOMIST

STRABAG SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitati de evidenta contabila
- Alocare cheltuieli pe conturi si centre de cost
- Urmarire situatii financiare
- Evidenta clienti si furnizori interni/externi
- Supervizare/organizare inventare lunare/anuale
- Verificare lunara acte

SE VOR LUA IN CONSIDERARE NUMAI CANDIDATURILE DE PE WWW.STRABAG.COM, KARRIERE/CAREER, STEAGUL ROMANIEI !

CERINTE

- studii economice finalizate
- experienta in domeniu de minim 2 ani
- foarte bune cunostinte de operare PC
- cunostinte de limba engleza, limba germana (obligatoriu)
- cunostinte de legislatie financiar-contabila
- bune abilitati de comunicare
- persoana organizata, riguroasa, dinamica

STRABAG este un concern de constructii austriac, activ pe plan international, cu societati in Germania, Belgia, Olanda, Elvetia, Ungaria, Slovacia, Cehia, Polonia, Croatia, Slovenia, Serbia, Romania, Bulgaria, si Rusia, care numara ca. 60.000 angajati in intreaga Europa.