ECONOMIST

S.C. Mentor Training S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Evidenta contabila generala si intocmire situatii financiare conform legislatiei in vigoare.
-Intocmire declaratii pentru bugetul statului.
-Intocmirea situatie financiar-contabile
- Operare plati interne si externe
- Verificarea extraselor din banca cu instrumente de plati si incasari aferente fiecarei operatiuni.
- Verificarea soldurilor conturilor cu care opereaza societatea.

CERINTE

- Absolvent studii superioare economice.
- Minim 3 ani experienta intr-o pozitie similara.
- Capacitate de analiza si evaluare a informatiei.
- Rezistenta la stres si sarcini repetitive.
- Cunoasterea legislatiei in domeniu.
- Abilitati de operare pe calculator.
- Limba engleza - nivel mediu
- Asumarea responsabilitatii pentru activitatea depusa.
- Atentie la detalii.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix;
- bonusuri;

Firma de recrutare si selectie, cauta pentru clientul sau - Firma de expertiza contabila- ECONOMIST