DIRECTOR VANZARI IASI - TAMPLARIE PVC & ALUMINIU

TRENKWALDER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru face face parte dintr-un grup de firme. Pentru divizia productie si comert tamplarie PVC si aluminiu recrutam un Director de Vanzari.

Resopnsabilitati:

- Vanzarea si promovarea produselor firmei;
- Mentinerea legaturii cu distribuitorii de pe produsele comercializate din zona alocata;
- Identificarea si contractarea de noi distribuitori;
- Coordonarea, monitorizarea si motivarea echipelor de vanzari ale distribuitorilor.
- Elaborarea periodica de rapoarte de activitate cu privire la atingerea obiectivelor stabilite.

CERINTE

Cerinţe:

- studii superioare terminate;
- experienta relevanta de minim 2 ani in vanzarea de tamplarie PVC si aluminiu;
- experienta anterioara in coordonarea unei echipe de vanzari;
- experienta in instruirea si motivarea agentilor de vanzari de la dealeri;
- cunostinte operare WinArhi sau alt soft pentru tamplarie PVC reprezinta avantaj;
- bune cunostinte de limba engleza;
- bune abilitati de comunicare si negociere

BENEFICII OFERITE

Se oferă:

- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu profesionist.

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane.
Serviciile noastre: leasing de personal, recrutare, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal.training, teambuilding.