Director vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Crearea si supervizarea unei echipe de vanzari si coordonarea acesteia in vederea cresterii volumului de vanzari al companiei;
Crearea unui plan/strategie de vanzari;
Gestionarea unui portofoliu nou de clienti;
Negocierea contractelor de vanzare;
Sedinte de coaching si follow-up pentru echipa din subordine.

CERINTE

Studii superioare finalizate;
Experienta de minim 5 ani in promovarea de servicii;
Abilitati de comunicare si negociere;
Orientare catre client si rezultate;
Lucru in echipa, bun cunoscator al relatiilor interumane, automotivat, atent la detalii, sociabil, capabil de adaptare la diverse situatii de negociere, receptiv la nou;
Disponibil pentru deplasari si activitate prelungita pe teren (zona Moldovei).

BENEFICII OFERITE

Daca doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara, profesionista, dinamica si unita, sa iti construiesti o cariera intr-un domeniu de perspectiva, intr-o companie care iti ofera sansa de a te dezvolta profesional si personal, incearca-ti sansa! Succes!