DIRECTOR VANZARI

CLIMA THERM CENTER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Viitorul angajat va conduce si coordona departamentul Comercial,raspunzand de preluarea comenzilor, intocmirea ofertelor in colaborare cu celelalte departamente, negocierea,intocmirea si semnarea contractelor, urmarirea modului de executare, incasare si finalizarea lor.Raspunde de mentinerea relatiei cu beneficiarii existenti dar si potentialii clienti, de comunicarea cu celelalte departamente , de participarea la targuri si expozitii si coordonarea persoanelor din subordine.Are la dispozitie telefon si automobil de serviciu, un colectiv tanar si salariu motivant.

CERINTE

Persoana dinamica, cu foarte bune abilitati de comunicare si negociere, bun organizator, simt practic.Cunostintele in domeniul instalatiilor in constructii reprezinta un mare avantaj.

Clima Therm Center este o companie cu 50 de angajati cu experienta temeinica in proiectarea, realizarea si intretinerea tuturor tipurilor de instalatii in constructii pentru constructii casnice si industriale.Are in vedere consolidarea pozitiei pe piata si mentinerea la un standard ridicat a calitatii produselor si serviciilor oferite.