Director Sucursala Iasi

ROMANIAN INT. BANK

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza activitatea sucursalei RIB Iasi raspunde si participa in mod direct la realizarea tintelor stabilite pentru unitatea pe care o conduce, coordoneaza activitatea de creditare, vanzare produse, atragere clienti, promovare imagine banca.

CERINTE

Studii superioare de specialitate, experienta in post similar in sistem bancar, atitudine proactiva, dinamism, bun organizator, abilitati de comunicare, negociere si conducere, onestitate si profesionalism

BENEFICII OFERITE

Se ofera sansa unei cariere intr-o banca dinamica aflata in plina dezvoltare, lucrul cu o echipa de profesionisti in sistem bancar, mediu de lucru dinamic si flexibil, pachet salarial motivant.

Romanian International Bank - banca cu capital privat mixt, functioneaza de peste 11 ani in sistemul bancar din Romania, are o retea de 34 de unitati teritoriale, desfasoara toata gama de operatiuni bancare pentru clientii sai persoane fizice si juridice oferind servicii bancare la nivel calitativ superior