Director Regional zona de E- distributie van sell tigari si produse telecom

Group QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea punctelor de lucru din Iasi si Bacau si vanzarea pe regiune;
Dezvoltarea strategiei de vanzare pe zona Moldovei;
Stabileste obiectivele de vanzare anuale pe zona si sprijina echipa pentru realizarea acestora;
Analizeaza distributia pe zona si concurenta;
Monitorizeaza situatia vanzarilor, incasarile zilnice ale agentilor van-sales, precum si datorile clientilor;
Organizarea activitatii oamenilor din subordine;
Urmarirea indeplinirii targetelor/furnizor;
Reprezinta compania in relatiile cu consumatorii si autoritatile locale.

CERINTE

studii superiore finalizate preferabil in domeniul financiar/economic/administrativ;
experienta pe o pozitie similara in domeniul FMCG, Distributie Van Sell, constituie un real avantaj;
abilitati antreprenoriale si de coordonare;
persoana de inalta tinuta morala si profesionala;
experienta in management, organizare echipe si gestionare bugete.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant: parte fixa+ comisioane si bonificatii in functie de realizari.
Posibilitati de dezvoltare profesionala.

Asteptam cv-urile dvs la cv@qlt.ro; www.qlt.ro

DESCRIEREA FIRMEI

MISIUNEA QLT ™

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

Alegand colaborarea cu QLT ™, veti obtine: PROFESIONALISM, CALITATE & INOVATIE.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrati.