Director Magazin - Iasi

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principala responsabilitate este managerierea noului magazin ce se va deschide in Iasi.

In cadrul noului magazin vor fi expuse aproximativ 40.000 de produse cum ar fi produse de baie si de bucatarie, instalatii termice si sanitare, produse electrice si de iluminat, decoratiuni, material de constructii, scule si unelte, lemn, feronerie si produse pentru gradina.

CERINTE

Adecco Romania recruteaza pentru clientul sau, compania franceza care are ca profil magazinele de distributie a materialelor de constructii si amenajari interioare, fiind unul dintre liderii de piata de profil (grupul detine o retea formata din 560 de magazine):

DIRECTOR MAGAZIN - IASI

CANDIDATUL IDEAL:
Adecco Resurse Umane recruteaza pentru clientul sau, companie franceza care are ca profil magazinele de distributie a materialelor de constructii si amenajari interioare, fiind unul dintre liderii de piata de profil (grupul detine o retea formata din 560 de magazine) un DIRECTOR MAGAZIN.

Pentru a avea succes in aplicatia dumneavoastra ar fi de dorit:
-sa dovediti bune abilitati de comunicare si negociere, orientare catre client,
-sa aveti experienta relevanta in functii de conducere,in comert / distributie (avantaj domeniu similar),
-sa detineti cunostiinte avansate de limba franceza si/sau engleza,
-sa fiti absolvent de studii superioare.

BENEFICII OFERITE

- participarea la deschiderea si dezvolatrea primului magazin de profil in Iasi;
- acces la experienta si valorile grupului;
- pacahet salarial atractiv;

Puteti transmite CV-uri in limba romana pe e-mail la adresa andreea.tutu@adecco.ro (Ref: DM) sau pe fax la nr. 0232-206110 (Ref: DM).

Pentru detalii suplimentare va stam la dispozitie la numerele de telefon: 0232-206.120 sau 0372705791.

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

IASI: Cladirea de birouri Granit, et. 7
Bld. Socola 206A - 208, Iasi
Tel: 0232/206 120; 0332/411 805
Fax: 0232/206 110;
E-mail: iasi@adecco.ro

Sedii din tara: Arad, Bucuresti, Cluj, Iasi, Oradea, Pitesti, Ploiesti, Sibiu, Timisoara.