Director, Inspector, Agenti de Asigurari

DEAL ASIG

Job expirat

RESPONSABILITATI

Broker de asigurari ofera tuturor celor interesati de un loc de munca, o oportunitate perfecta pentru a-si mari veniturile din intermedierea asigurarilor.
Poate sa fie singurul sau al doilea job pentru dumneavoastra , dar cu siguranta va fi o sursa de castig extra.
Comisioanele din vanzari sunt atractive iar cu un maxim de interes pot depasi usor 1500 de lei pe luna. Formeaza- ti propria echipa.

Mai multe detalii despre inscriere si modalitatile de colaborare va rog sa ma contactati pe email sau telefonic.
Cei care doresc acest job sa trimita in prealabil un C.V.
Cv-ul tau va ajunge direct la broker fara a trece prin intermediari

CERINTE

Cerinte minime: diploma de bacalaureat, calculator; conexiune la internet si imprimanta, detinerea codului RAF constituie un avantaj, dar si fara el va putem ajuta sa- l obtineti

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite:
- Acces gratuit in programul de emitere a asigurarilor;
- Sprijin permanent in dezvoltarea afacerii;
- Seriozitate atat fata de colaboratori/agenti cat si fata de clientii acestora;
- echipa tanara
- bonificatii atractive;
- Program de lucru flexibil.

DESCRIEREA FIRMEI

INTERMEDIERE ASIGURARI