Director, Inspector, Agenti de Asigurari

DEAL ASIG

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Experienta in vanzari constituie un avantaj;
- Abilitati de comunicare si negociere, aptitudini de vanzare, atitudine proactiva si orientare spre client, seriozitate.
- Promovarea serviciilor companiei;
- Realizarea unui portofoliu de clienti diversificat de persoane fizice si juridice;
- Administrarea permanenta a portofoliului de clienti.

CERINTE

Studii superioare sau medii;
- Experienta de minim 3 ani in vanzarea de asigurari generale si/sau asigurari de viata, asigurari de sanatate;
- Cunostinte operare PC (Microsoft Office - Word, Excel, Outlook, etc.);
- Abilitati excelente de comunicare, negociere, vanzare;
- Capacitate deosebita de organizare, planificare, prioritizare;
- Abilitati de colaborare si lucru in echipa;
- Orientare catre client (stabilirea necesitatilor si promovarea produselor in functie de necesitatile reale);
- Orientare spre rezultate;
- Atitudine si gandire pozitive, dinamism;
- Corectitudine, seriozitate;
- Experienta in management constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes si ulterior a propriei afaceri in cadrul organizatiei;
- Training si pregatire profesionala continua;
- Suport logistic, administrativ, IT pentru desfasurarea intregii activitati;
- Pachet motivant de beneficii care include