Director de Vanzari Utilaje Constructii

S.C. INTERCONT S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- reprezinta compania in relatiile comerciale cu clientii si furnizori;
- promoveaza produsele firmei si elaboreaza oferte optime pentru a intampina nevoile clientilor;
- construieste, dezvolta si administreaza portofoliul de clienti;
- indeplineste target-ul de vanzari stablit;
- colaboreaza cu departamentul de marketing in vederea realizarii campaniilor de promovare;

CERINTE

- studii medii/superioare;
- limba engleza avansat;
- experienta in domeniul comercial- vanzari constituie avantaj;
- foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- ambitie, perseverenta, dinamism, dorinta de afirmare;
- capacitate de organizare si stabilire obiective.

BENEFICII OFERITE

comision in functie de realizari.

Importator, distribuitor de placi ceramice, obiecte sanitare pentru finisaje de constructii si utilaje de constructii (statii de sortare, pompe de betoane etc)