Director de Vanzari

PRO INVEST

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Dezvoltarea, organizarea si motivarea echipei de vanzari din zona;
-Coordonarea si sustinerea echipei in atingerea obiectivelor;
-Analiza indicilor de cantitate si calitate si raportarea datelor;
-Atingerea obiectivelor stabilite in ceea ce priveste planul de vanzari prin cresterea numarului de clienti;
-Urmarirea indeplinirii obiectivelor fiecarui membru al echipei;
-Intocmeste raport saptamanal de activitate.

CERINTE

-Experienta in domeniu relevanta de minimum 2 ani;
-Licentiat al unei institutii de invatamant superior;
-Gandire strategica, seriozitate si profesionalism;
-Cunostinte de PC si limba Engleza;
-Un bun leader, orientat spre obtinere de rezultate;
-Capacitate de asumare a responsabilitatii;
-Carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

-Salariu fix motivant + bonusuri corelate cu realizarea obiectivelor;
-Conditii de lucru civilizate, lucrul intr-o firma tanara, dinamica, cu un ritm accelerat de dezvoltare;
-Posibilitate de promovare profesionala;
-Programe de formare si dezvoltare profesionala;
-Masina de serviciu.