Director Comercial

Grupul Industrial de Firme Conex

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura lucrarile de proiectare arhitecturala si intocmirea ofertelor catre clienti;

- Identificarea de noi clienti, negocierea si incheierea contractelor de prestari servicii si vanzare-cumparare;

- Consilierea clientilor in alegerea variantei optime de amenajare a spatiului;

- Intocmirea si punerea in aplicare a strategiei comerciale;

- Promovarea serviciilor pe piata.

CERINTE

- Studii superioare in domeniu;

- Experienta relevanta de cel putin 2 ani;

- Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala;

- Operare PC: Autocad, Photoshop, Illustrator sau Freehand pe platforme PC;

- Permis auto cat. B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant corelat cu performanta;

- Posibilitate de dezvoltare profesionala;

- Mediu de lucru placut;

- Oportunitate de a lucra intr-o echipa de profesionisti.

Grupul de Firme CONEX Iaşi este unul dintre cele mai dinamice grupuri industriale private cu capital integral românesc. Un aspect deosebit de important pentru Grupul de Firme CONEX îl reprezintă importanţa socială a acestuia. Într-o zonă cu un real potential de dezvoltare economica, CONEX asigură locuri de muncă pentru aprox. 3000 de oameni.