Designer / Grafician

S.C. DAZZ GROUP S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizare propuneri grafice pentru cataloage, postere, flyere, ambalaje etc.
IMPORTANT !!!!
Va rugam sa trimiteti portofoliul si sa specificati in ce masura cunoasteti si la ce nivel utilizati programele Adobe Photoshop, Corel Draw sau Adobe Illustrator.

CERINTE

- Creativ, atent la detalii, perfectionist, responsabil, comunicativ
- Cunostinte Adobe Photoshop, Corel Draw sau Adobe Illustrator-obligatoriu nivel mediu sau avansat - va rugam sa specificati in cv. nivelul de cunoastere al acestor programe.

BENEFICII OFERITE

- Echipa tanara
- Mediu de lucru placut

Dazz Group are ca principala activitate comercializarea celor mai noi gadget-uri din domeniul sigurantei auto:
- statii radio CB
- navigatii GPS
- alarme auto
- sisteme de asistenta la parcare
- car-kituri bluetooth
- detectoare radar/laser cu GPS pentru camere fixe - ! PRODUS UNIC IN ROMANIA
- detectoare radar/laser
- detectoare GPS pentru camere fixe
- sisteme antilaser
- sisteme de monitorizare a temperaturii si presiunii in pneuri
- detectoare de alcool
- accesorii auto portabile
- sisteme de asistenta la conducerea auto - ! PRODUS UNIC IN ROMANIA
- sisteme video digitale tip ??????cutie neagra?????? auto - ! PRODUS UNIC IN ROMANIA
Dazz Group este unic importator si reprezentant in Romania pentru toate produsele comercializate.