Desenator ACAD

Eptisa Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Elaboreaza planuri, trasari si proiectari de cladiri, proiecte si instalatii dupa schite, planuri si alte informatii utilizand computerul cu ajutorul echipamentului de desen;

- Amendeaza, adnoteaza si realizeaza orice activitate similara asociata cu astfel de planuri sau desene;

- Gestioneaza in mod adecvat corespondenta electronica si pe suport de hartie privind planurile primite din partea altor utilizatori AUTOCAD din cadrul proiectului;

- Stabilirea si mentenanta sistemelor de back-up legate de softul folosit (AUTOCAD) si mentenanta computerului;

- Mentine inregistrarile legate de planuri si desene;

- Asista la intalnirile grupurilor de utilizatori si la sesiuni de instruire formale si neformale, asista la instruirea altor utilizatori AUTOCAD si, la cerere, asista la dezvoltarea si utilizarea noilor tehnologii pentru producerea de desene si grafice;

CERINTE

- Absolvent studii superioare tehnice,
- Experienţă anterioară ca desenator/ operator autocad - minim 3 ani (de preferat în civile şi edilitare),
- Cunoştiinţe foarte bune şi experienţă de lucru efectivă în AutoCad,
- Experienţă în proiecte similare,
- Cunoştinţe limba engleză - nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

In masura in care sunteti interesat/a, va rugam transmiteti un CV -ul la adresa de e-mail: hr@eptisa.com avand ca subiect: "Desenator ACAD Iasi"
Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi.

First Spanish private engineering and consulting group, more than 1,800 permanent employees, providing services in the transport, water infrastructure, civil construction, turn-key solutions, environmental policy, public administration reform and rural development sectors, currently operating in over 20 countries, is looking for suitable candidates to expand its activities in Romania through its subsidiary in Bucharest. Already into the Romanian market since 1996, we are looking for a dynamic and open person, capable of full integration in a multi national company and willingly to work within a team of high level of international and Romanian staff.