DEMONSTRATOR

Ceramica Iasi

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Demonstrarea practica a aplicarii/utilizarii produselor blocuri ceramice/alte produse de zidarie, la clienti, pe santiere, la targuri si expozitii.
- Satisfacerea clientilor, intocmirea de rapoarte, in cazul unor plangeri sau reclamatii
- Cunoasterea foarte buna a produselor oferite spre vanzare si demonstrare practica
- Instruirea clientului asupra produselor, oferirea de ajutor pentru diversificarea si imbunatatirea produselor lui
- Mentinerea contactului cu clientii ce solicita demonstrarea practica si stabilirea detaliilor de desfasurare a acestora
- Raspunde de organizarea, corectitudinea evaluarilor si de desfasurarea demonstratiilor practice
- Raportarea rezultatelor testarilor catre reprezentantii de zona si directorul de vanzari

CERINTE

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Mediu de lucru dinamic

Ceramica Iasi is a rapidly growing construction materials company based in Iasi. We have recently embarked on a major capacity expansion program with the building of a new production plant and auxilliary facilities. Major shareholder is Advent International, the biggest private equity investment fund existing in Romania.