Cunoscator Limba Olandeza

Mentor Training S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

-analize consumuri energie electrica ,validare facturi, contralizare date (activitate doar de birou) - pentru firme din Europa centrala si de vest
-consultanta telefonica

CERINTE

-cunostinte Limba Olandeza-nivel conversational
-cunostinte obligatorii de limba engleza
-persoana organizata, metodica, analitica, realista, persistenta, dispusa sa lucreze sub presiunea termenelor limita
-abilitati de identificare a problemelor si de rezolvare a acestora
-experienta de munca in echipa
-abilitati foarte bune de comunicare
-cunostinte foarte bune Excell, Word
-cunostintele de ADOBE INDESIGN CS3 constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

-salariu extrem de competitiv
-majorari salariale semestriale
-training-uri, teambuilding-uri
-posibilitati de promovare
-mediu de lucru competitiv in cadrul unei echipe tinere si energice
-alte beneficii

Firma de recrutare, selectie si instruire de personal, cauta pentru clientul sau.