CREDIT MANAGER- VANZARE PRODUSE FINANCIARE

BROKER ASIGURARI NON VIATA, VIATA, PARTE DE CREDITARE SI FONDURI STRUCTURALE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea imaginii firmei mentinand relatia cu clientii companiei, avand ca obiectiv extinderea portofoliului de clienti
- urmareste pe piata produsele companiei
- stabilirea prioritatilor in activitatea de echipa
- stabilirea obiectivelor personale pe perioade scurte/lungi
- stabilirea obiectivelor echipei pe perioade scurte/lungi

CERINTE

- experienta minim 3 ani
- abilitati de a-si seta prioritatile
- persoana dinamica, entuziasta, persuasiva
- spirit de echipa
- rezistent la stres
- abilitati de comunicare si de prezentare
- gandire analitica

BENEFICII OFERITE

- mediu placut, competitiv
- pachet salarial motivational
- excelente oportunitati de dezvoltare personala
- posibilitati de promovare pe baza principiului performantei
-concursuri

GABRIELA CIOLPAN
SALES MANAGER
TEL 0746215334

activitate de consultanta in domeniul asigurarilor non viata ,viata si sanatate si al creditelor cu cele mai competitive banci din sistemul bancar romanesc .