COORDONATOR ZONAL DISTRIBUTIE

CONFIDENTIAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planificarea, implementarea si monitorizarea activitatilor specifice de pe raza localitatii si judetului,
Preia si gestioneaza sarcini administrative;
Participa la procesul de recrutare si instruire a RU necesare;
Elaboreaza rapoarte catre nivelele superioare;
Participa la activitatiile de control, efectueaza analiza rezultatelor si propune masuri de imbunatatire.

CERINTE

Absolvent studii superioare;
Minim 3 ani experienta anterioara de coordonare intru-un departament operational/administrativ/productie sau similar;
Capacitate de a mobiliza subordonatii in vederea atingerii obiectivelor specifice;
Familiarizat cu activitatea bazata pe obiective, capabil sa genereze si sa monitorizeze parametrii relevanti ai procesului pe care il gestioneaza;
Capacitate dezvoltata de planificare si monitorizare a proiectelor;
Atitudine profesionista si atentie la detalii;
Utilizator avansat EXCEL si ACCESS;
Carnet de conducere categ B (fara evenimente).

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial deosebit;
Bonuri de masa;
Telefon;
Bonusuri in functie de performanta.

Companie privata cu capital international, lider national in piata distributiei materialelor publicitare.