COORDONATOR VANZARI FARMACII IS, VS

SC CITIUS HR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Supervizeaza si monitorizeaza echipa de reprezentanti vanzari farmacii
-Realizeaza parametrii de plan
-Evalueaza periodic activitatea oamenilor aflati in subordinea sa
-Elaboreaza si prezinta rapoartele solicitate de superiori
-Participa activ in formarea si dezvoltarea echipei din subordine

CERINTE

-Studii Superioare
-Experienta Manageriala minimum 1 an
-Abilitati de coordonare, comunicare, control si negociere
-Capacitate de organizare si incadrare in termene;
-Disponibilitate la un program flexibil si la deplasari in teritoriu;
-Rezistenta la stres;
-Seriozitate, perseverenta, responsabilitate;
-Operare PC – nivel mediu, rapiditate;
-Permis auto categoria B-vechime minimum 2 ani si fara evenimente rutiere

CITIUS-HR este o companie de resurse umane ce ofera servicii complete si profesioniste in domeniul resurselor umane. Misiunea noastra presupune initierea si dezvoltarea de relatii de lunga durata intre companii si angajatii acestora prin profesionalismul si promptitudinea serviciilor pe care le oferim.