COORDONATOR VANZARI AVON

Avon Cosmetics IASI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Coordonarea unei echipe de reprezentanti vanzari, recrutare, selectie, motivare, dezvoltare. Realizarea unui plan de vanzari impreuna cu echipa.

CERINTE

Creativ si flexibil,
calitati de lider,
orientat spre actiune si rezultate,
dornic sa-si formeze propria echipa si sa lucreze in echipa, dinamic,
ambitios,
spirit organizatoric.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- iti construiesti o afacere proprie in timpul liber
- te formezi ca si lider
-ai castiguri substantiale
-posibilitati de promovare
-recunoasterea meritelor
-competitii atractive
-bonusuri in functie de realizari

Compania Avon este lider mondial in vanzarea directa de produse cosmetice.
Avon a fost ales in topul celor mai puternice 10 branduri pentru al doilea an consecutiv, conform unui studiu efectuat pentru revista Biz de catre Synovate Romania. Scopul studiului a fost sa afle care sunt brandurile cu cel mai mare impact printre romani. Brandurile au ocupat locurile in top 10 tinand cont de recunoastere spontana, preferinta si performanta.