Coordonator magazin Palas Iasi

SC Guara SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest post presupune:
- coordonarea activitatii de vanzare si promovare a marfii din magazin (inclusiv vanzari directe)
- contributia la recrutarea, instruirea si motivarea echipei de vanzari;
- depunerea zilnica a banilor incasati la banca;
- intocmirea de acte contabile in magazin si transmiterea lor catre sediul central la fiecare sfarsit de luna;
- insusirea programului de gestiune implementat la nivelul companiei si operarea in program;
- intocmirea de rapoarte periodice solicitate de managementul superior;
- actualizarea bazei de date a magazinului si mentinerea relatiei cu clientii;
- prospectarea pietei;

CERINTE

Candidatul ideal este o persoana Hotarata, Serioasa, cu Experienta, Motivata si Implicata in ceea ce inseamna munca.
Vor fi selectate doar persoanele care au studii superioare, au Experienta unui program de gestiune. Constituie un avantaj experienta in intocmirea actelor contabile.

Guara este o companie aflata in plina ascensiune, care produce confectii imbracaminte pentru dame, in regim de unicate si serie mica. Societatea este o firma cu capital romanesc privat, care isi distribuie marfa prin intermediul propriei retele de magazine, amplasate in principalele centre comerciale din tara.