COORDONATOR INVESTITII

INTERPRIMA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-urmarirea investitiilor companiei in diferite zone din tara;
- intocmirea de rapoarte privind gradul de executie a lucrarilor si termene de predare;
- verificarea situatiilor lucrarilor si devizelor;
- coordonarea relatiilor cu firme prestatoare de lucrari.

CERINTE

- absolvent al unei facultati de constructii;
- experienta in constructii;
- cunostinte de MS Office;
- permis de conducere categoria B.

Calitati ale candidatului ideal:
- persoana voluntara, dinamica si entuziasta;
- foarte disponibil pentru deplasari;
- capabil sa lucreze in echipa;
- motivat prin atingerea targetelor stabilite.

BENEFICII OFERITE

- autoturism, laptop, telefon mobil;
- salariu motivant si bonus in functie de gradul de atingere al obiectivelor;
- alte avantaje.

IMPORT, DISTRIBUTIE, VANZARI, INCHIRIERI, SERVICII POST-VANZARE PENTRU SCULE, ECHIPAMENTE SI UTILAJE PENTRU INDUSTRIE SI CONSTRUCTII