COORDONATOR EVENIMENTE

ERASMUS EVENTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Research/cercetare de piata pentru stabilirea unor propuneri privind concepte de evenimente
Stabileste impreuna cu managerul departamentului conceptul evenimentului
Stabileste planul de actiune pentru fiecare eveniment
Concepe in mod creativ solutiile in functie de necesitatile/solicitarile clientului
Implementeaza planul de actiune impreuna cu ceilalti membri ai echipei
Stabileste si mentine contacte cu parteneri, furnizori si clienti

CERINTE

Studii superioare finalizate (Marketing, Comunicare si Relatii Publice etc.)
Limba engleza fluent(scris, vorbit)
Experienta in organizarea de evenimente de cel putin 1 an
Cunostinte operare PC
Persoana dinamica, bun organizator, comunicativa,creativa, serioasa, constiincioasa, perseverenta, optimista
Atentie concentrata si distributiva,capacitate de finalizare la termen a actiunilor intreprinse
Bune abilitati de relationare interpersonala
Permis conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Posibilitati de profesionalizare, specializare in domeniu
Bonusuri in functie de realizarea target-ului

Salariu fix+comision, deplasari in tara, cursuri, mediul de lucru atractiv intr-o echipa tanara.

www.erasmus-events.ro

ERASMUS EVENTS este o agentie care aduce un suflu nou, cu idei si concepte proaspete, cat si cu resursele logistice necesare, pentru organizarea unui eveniment reusit si fara griji.
Prin evenimentele proiectate diferit pentru fiecare client in parte, ERASMUS EVENTS iti ofera solutiile de care ai nevoie.