COORDONATOR BIROU IASI

SC. USTRAVEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Studii medii/superioare
• Foarte bune cunostinte limba engleza
• Experienta in domeniul asistenta/secretariat
• Cunostinte foarte bune MS Office
• Foarte bune abilitati organizatorice
• Competente sociale
• Munca efectuata independent si pe raspundere proprie
• Loialitate, de incredere, flexibilitate
• Abilitati de coordonare

CERINTE

Coordonarea activitatii de birou si a subalternilor.
Activitati specifice secretariatului, protocol.
Diverse evidente, organizare documente intr-un sistem eficient si rapid.
Expediere si primire faxuri, corespondenta telefonica, e-mail.
Curierat, mentinerea relatiei cu clientii.
Asigurarea unui flux de informatii corect si eficient, intern si extern
Activitati administrative

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut, intr-o companie in dezvoltare.
Pachet salarial motivant in functie de realizari.

FIRMA cu vasta experienta in PROGRAME WORK AND TRAVEL si AUPAIR. Seriozitatea si profesionalismul ne recomanda, ca de altfel zeci de tineri din Romania pe care i-am ajutat sa descopere aventura calatoriilor in strainatate de-a lungul anilor.

Echipa USTRAVEL este intotdeauna pregatita sa-ti ofere tot sprijinul de care ai nevoie pe parcursul anului. Viziteaza pagina noastra de internet www.ustravel.ro pentru informatii complete despre programele noastre.