Coodonator activitati de Marketing la nivel de Divizie

Quartz Matrix SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem partenerii de incredere ai celor mai mari experti mondiali in domeniul tehnologiei informatiei: VMware Enterprise Partner, Microsoft Gold Certified Partner, IBM Business Partner, Cisco Select Certified Partner, HP Preferred Partner, Lenovo Premium Business Partner, Intel Chanel Partner, General Electric Security Partner, Fujitsu, Schneider Electric, Axiomtek, Honeywell, Polycom, Motorola, Dell, Epson, Molex, ELO, Eaton, Pearson VUE si Prometric.

Pretuim valoarea echipei noastre si valoarea pe care o vei aduce TU companiei noastre!

Departamentul de Marketing al companiei noastre are nevoie de TINE!

Te cautam pe tine! TU, cel dinamic, cu initiativa si dornic de a te remarca prin actiuni si rezultate!

Vei promova solutiile business-to-business ale companiei si vei ajuta la dezvoltarea portofoliului de clienti din domeniul solutiilor de securitate si comunicatii.

‐ Vei analiza obiectivele de vanzari, vei elabora planul si obiectivele trimestriale de marketing la nivelul diviziei NetDeTek – divizia de securitate si comunicatii Quartz Matrix
‐ Vei planifica, realiza si evalua campanii de marketing in colaborare cu forta de vanzari si managementul diviziei
‐ Vei asigura necesarul de materiale de suport pentru divizia ta
‐ Vei pregati materialele de marketing pentru trainingurile organizate cu forta de vanzari
‐ Vei face cercetari de piata prin care sa oferi instrumente eficiente fortei de vanzari a diviziei
‐ Vei dinamiza imaginea diviziei tale in piata prin strategii de crestere a notorietatii
‐ Vei fi responsabil de paginile web ale diviziei tale
‐ Vei analiza si masura efectele activitatilor telae si vei propune solutii de imbunatatire

CERINTE

‐ Studii superioare
‐ Experienta de 2-5 ani in pozitie similara
‐ Cunostinte de limba engleza – mediu, scris si vorbit
‐ Gandire logic structurata
‐ Cunostinte tehnice in domeniul solutiilor IT
‐ Experienta in lucrul cu softuri de editare grafica (CorelDraw)
‐ Orientarea catre solutii
‐ Capacitate si dorinta de invatare permanenta
‐ Persoana dinamica, entuziasta si optimista, orientata pe rezultate
‐ Permis categoria B

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Posibilitati de evolutie profesionala, in cadrul unei echipe tinere, profesionista si dinamica.
-Traininguri periodice
-Atmosfera de lucru motivanta si cu ritm sustinut, plan de cariera si evolutie personala deosebite.

Quartz Matrix este compania nationala care, prin experienta de 16 ani pe piata business-to-business, aduce VALOARE clientilor prin solutii integrate de business, servicii personalizate IT si suport tehnic acreditat. Echipa Quartz Matrix, elementul central in filosofia de imagine a companiei, este formata din consultanti, proiectanti si specialisti in cercetare-dezvoltare, care a propulsat firma pe locul 4 in Clasamentul Consiliului National al IMM-urilor din Romania in 2009, pe domeniul IT&C. In acelasi an, Quartz Matrix a fost selectata in categoria celor mai sigure companii din Romania, de catre firma de evaluare a riscului de credit international Coface, raspunzatoare pentru analiza si inaintarea rapoartelor de tara catre UE. Detalii la www.quartzmatrix.ro/it/