Contabilitate primara

Crominvent SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Factureaza (calculator)
- Înregistreaza zilnic toate tranzactiile financiare si arhiveaza in bune conditii documentele financiar-contabile
- Arhivarea in bune conditii a documentelor financiar- contabile
- Raportarea situatiilor cerute de directorul economic si conducerea societatii;
- Intregistreaza deconturile de cheltuieli lei
- Intocmeste registrul de casa

CERINTE

- experienta in contabilitate primara de cca/minim 1-3 ani
- cunostinte de utilizare ale SCALA reprezinta un avantaj
- experienta evidenta contabila minim 1 an.
- bune cunostiinte de operare PC ( Excel, Word)
- studii medii de specialitate sau studii superioare financiar- contabile
- cunostinte PC (MS Office
- bune cunostinte de limba engleza;
- cunostinte solide ale legislatiei si procedurilor financiare romane
- abilitati de organizare si planificare
- meticulozitate si acuratete
- spirit analitic, lucrul in echipa
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

- Bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

comert