CONTABIL SENIOR

FISCONTEXPERT CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea de lucrari specifice postului, inclusiv balante de verificare, raportari semestriale si anuale, calcularea si declararea impozitelor si taxelor la termenele reglementate.

CERINTE

- experienta in contabilitate de minim 3 ani
- cunostinte de utilizare ale unuia dintre programele specializate WinMentor, NeoManager,Pionier,DotNext
- bune cunostiinte de operare PC ( Excel, Word);
- studii superioare financiar- contabile ;ATU-calitatea de expert contabil/auditor,consultant fiscal, chiar si stagiari;
- bune cunostinte de limba engleza;
- cunostinte solide ale legislatiei contabile si fiscale;
- abilitati de organizare si planificare
- meticulozitate si acuratete
- spirit analitic, lucrul in echipa
- seriozitate,implicare,rezistenta la stres;
-capacitate de analiza si sinteza;
-capacitate de a se mobiliza in situatii de criza si la termene-limita.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, promovare financiara si profesionala corelata cu performanta personala, instruire permanenta, cursuri de specializare suportate de firma, mediu de lucru placut.

Servicii contabile, salarizare, expertize contabile, consultanta.