Contabil

AGROPAN IMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Evidenta stocuri materii prime, auxiliare, ambalaje,
consumabile diverse si produse finite
- Operare facturi furnizori, raport productie, bonuri
consum si bonuri predare / transfer
- Intocmire avize si facturi clienti
- Inventarierea tuturor gestiunilor si valorificarea
acestora
- Alte activitati administrative : comenzi clienti, receptii
furnizori, etc
- Inregistreaza tranzactiile financiare si arhiveaza
diversele documente contabile

CERINTE

- Studii medii / superioare contabilitate
- Cunoasterea foarte buna a programului Executive si
a pachetului Office ( Word, Excel, etc)
- Experienta de lucru in domeniul contabil
- Constitue avantaj experienta in contabilitatea unei
activitati de patiserie - cofetarie
- Disponibilitate de program prelungit

BENEFICII OFERITE

- Salar motivant
- Mediu de lucru

SC AGROPAN IMPEX SRL companie romaneasca,lider local al industriei de panificatie.
SC AGROPAN IMPEX SRL incurajeaza initiativa personala, oferind oportunitati deosebite de invatare si crestere, intr-un mediu ce recompenseaza performanta individuala.