CONTABIL – persoana fizica autorizata

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- evidenta contabilitate primara (program Pionier)
- urmarirea contractelor in derulare
- urmarirea cheltuielilor defalcat, comparativ cu bugetul
- furnizarea de rapoarte privind platile, incasarile etc la solicitarea conducerii companiei

CERINTE

- cautam persoane care doresc sa colaboreze pe aceasta pozitie avand statutul de PFA
- studii de specialitate
- experienta de minim 1 an in domeniu
- persoana organizata, responsabila, serioasa
- permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic
- pachet salarial motivant

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

IASI: Cladirea de birouri Granit, et. 7
Bld. Socola 206A - 208, Iasi
Tel: 0232/206 120; 0332/411 805
Fax: 0232/206 110;
E-mail: iasi@adecco.ro

Sedii din tara: Arad, Bucuresti, Cluj, Iasi, Oradea, Pitesti, Ploiesti, Sibiu, Timisoara.