Contabil

S.C. Mentor Training S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inregistrari zilnice documente contabile
- Inregistrare facturi furnizori marfa; intocmire nir-uri;
- Inregistrare operatiuni casierie;
- Inregistrare si verificare devize;
- Indosarierea facturilor de cumparari/vanzari;
- ¿ine eviden¿a gestionar¿ la nivelul gestiunilor;
- organizeaz¿ instructajul gestionarilor la numirea lor în func¿ie ¿i urm¿re¿te ca ace¿tia s¿ întocmeasc¿ corect ¿i la timp actele gestionare precum ¿i predarea acestora la termenele stabilite dup¿ ce au fost înregistrate în eviden¿a operativ¿ (gestionar¿);
- Verificarea legalitatii documentelor emise de societate;
- Verificarea Jurnalului de Vanzari;
- Instruirea agentilor de vanzari privind întocmirea documentelor justificative
- ¿ine eviden¿a formularelor cu regim special conform reglement¿rilor în vigoare.

CERINTE

Studii Economice
Experienta minim 3 ani in domeniu
Cunostinte solide de legislatie in domeniu
Cunostinte MS Office

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- bonuri de masa

Firma de recrutare, selectie si instruire de personal, cauta pentru clientul sau CONTABIL.