Consultanti in Audiologie fara /cu experienta pentru IASI

S.C. AUDIO OPTICA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania asigura training de specialitate pentru formarea candidatilor care doresc sa se formeze pentru postul de Audioprotezist din IASI.
Responsabilitati:
- Efectuarea consultaţiilor necesare protezarii auditive
- Realizarea investigatiilor specifice diagnosticarii hipoacuziei
- Promovarea produsele si serviciile companiei catre pacienti
- Comercializarea in conditii profesioniste dispozitivele medicale distribuite de companie
- Pastrarea evidentei pacientilor (inregistrarea si actualizarea bazei de date)
- Realizarea si depasirea target-ului stabilit prin vanzarea aparatelor, accesoriilor auditive si serviciile prestate.
- Identificarea noilor surse de clienti
- Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu medicii de specialitate

CERINTE

- Minim studii postliceale (constituie avantaj: studii sanitare sau bioinginerie medicala)
- Cunostinte MS office nivel avansat
- Foarte bune abilitati de comunicare, relationare si lucru in echipa
- Orientare catre pacient si nevoile acestuia
- Foarte bune abilitati de prezentare si organizare
- Cunostinte bune de limba engleza
- Dorinta de invatare si perfectionare continua
- Capacitate de a face fata situatiilor imprevizibile
- Atentie la detalii, profesionalism, temperament dinamic, rabdare, flexibilitate si empatie

BENEFICII OFERITE

Compania ofera:

- Training de specialitate
- Mediu de lucru profesionist
- Stabilitate
- Pachet salarial atractiv: parte fixa si comision din vanzare

Companie nationala specializata in domeniul audiologiei, protezarii auditive, opticii si comercializarii echipamentelor medicale specifice.